Prolimit winterwetsuits voor heren en dames

Nieuw: de winterwetsuits van Prolimit

We hebben net een ontzettend spannende wetsuitlevering binnengekregen van Prolimit, precies op tijd voor de eerste winterswell…

Misschien ken je Prolimit al van de uitstekende SUP-kleding, met droogpakken, neopreen leggings en tops waarmee je blijft suppen als de temperatuur daalt. De wetsuitcollectie is natuurlijk net zo goed. Met sterke opties voor elk budget combineert de wintercollectie innovatie en geavanceerde techniek met strakke designs, wat wetsuits oplevert die net zoveel inhoud als stijl bieden – ideaal voor surfen, kiteboarden, windsurfen en nog veel meer.

Lees verder en ontdek welke Prolimit wetsuit bij jou past.

HEREN

Mercury

Warmte: 10/10

Flexibiliteit: 8/10

Budget: midden- tot hoog segment

Als je deze winter serieus van je watersport wilt genieten, is dit het pak dat je langer buiten houdt. Het heeft een Thermal Rebound (TR) laag die is afgeleid van NASA-technologie en die je tegenwoordig wereldwijd in reddingsdekens tegen onderkoeling terugvindt. Die extra thermische barrière zit tussen het neopreen en de fleecevoering aan de binnenkant en kaatst je lichaamswarmte terug. Het Neolight 550+ neopreen dat in het hele pak is verwerkt vindt de perfecte balans tussen een rekbaar, supersoft gevoel en een buitenlaag die de slijtage in onze sporten prima aankan. Een gemêleerde tweekleurige buitenlaag zorgt voor een ingetogen maar stijlvolle afwerking die je zelden op een wetsuit ziet, terwijl de Zodiac2 voering met sneldrogende thermofleece vocht van je huid wegvoert en je een droog gevoel geeft tijdens rustigere momenten – zo koel je niet af. De FTM-naden zijn drievoudig gelijmd en blindgestikt, met een buitennaad die is afgedicht met zwart carbon neopreen zodat de naden waterdicht blijven en het pak zijn rek houdt. Als sluitstuk zorgt de asymmetrische YKK Free X rits aan de voorkant ervoor dat er nauwelijks water binnenkomt. Het kalksteenneopreen dat in dit pak wordt gebruikt draagt prettiger en is beter voor het milieu dan neopreen op aardoliebasis. De warmte van dit pak is ongelooflijk en de tijd dat winterwetsuits zwaar en beperkend waren is voorbij. Nu voelt de winter in je wetsuit als de zomer, dus ga naar buiten en geniet van de elementen!

De Mercury is er als 5/3, als 6/4 of als 6/4 met hood.

Prolimit Mens Mercury 6/4mm Hooded TR Free Zip Wetsuit

Prolimit Mens Mercury 6/4mm TR Free Zip Wetsuit

Prolimit Mens Mercury 5/3mm TR Free Zip Wetsuit

Predator

Warmte: 8/10

Flexibiliteit: 9/10

Budget: middensegment

Een supergave 5/3 wetsuit met een zwevende YKK Freezip aan de voorkant, waardoor het aantrekken een fluitje van een cent is, ook met brede schouders of een fors bovenlijf. De drievoudig gelijmde en blindgestikte naden zijn uitstekend waterdicht en vrijwel onverwoestbaar. De Zodiac2 voering, die van de knieën tot de borst loopt, gebruikt sneldrogende thermofleece om vocht van je huid weg te voeren en je een droog gevoel te geven tijdens rustigere momenten – zo koel je niet af. Een kraag met gelaste rand voorkomt knellen en schuren tijdens lange sessies, terwijl het Airflex 500+ down airflex neopreen een supersoft gevoel met veel rek geeft. De down airflex buitenlaag is waterafstotend en droogt snel, met de zachtheid van dons, wat zorgt voor een unieke look en feel. Het kalksteenneopreen dat in dit pak wordt gebruikt draagt prettiger en is beter voor het milieu dan neopreen op aardoliebasis. Klittenbandsluitingen bij de benen en drainagegaatjes maken een pak af dat ver boven zijn gewichtsklasse presteert, met de specificaties van een veel duurder pak.

Prolimit Mens Predator 5/3mm Free Zip Wetsuit

Fusion

Warmth: 8/10

Flexibiliteit: 7/10

Budget: instap- tot middensegment

Een extreem veelzijdige winterwetsuit die boordevol features zit, maar voor een zeer scherpe prijs. In de belangrijkste flexzones zoals de armen wordt volledig rekbaar Airflex 500+ neopreen gebruikt voor veel bewegingsvrijheid. Windblock-panelen op borst en rug helpen afkoeling tegen te gaan. Aan de binnenkant voert een Zodiac fleecevoering op borst en rug vocht van je huid weg en geeft je een droog gevoel tijdens rustigere momenten – zo koel je niet af. De drievoudig gelijmde en blindgestikte naden zijn vrijwel onverwoestbaar en zorgen samen met de waterblock-kraag voor een goede waterdichtheid. Het kalksteenneopreen dat in dit pak wordt gebruikt draagt prettiger en is beter voor het milieu dan neopreen op aardoliebasis. Klittenbandsluitingen bij de benen en drainagegaatjes maken een pak af met alle belangrijke features waar je bij een winterwetsuit op moet letten.

Verkrijgbaar met een verticale YKK rugrits voor makkelijk instappen, of met een zwevende YKK Freezip aan de voorkant, waardoor het aantrekken een fluitje van een cent is, ook met brede schouders of een fors bovenlijf.

Prolimit Mens Fusion 5/3mm Back Zip Wetsuit

Prolimit Mens Fusion 5/3mm Free Zip Wetsuit

DAMES

Oxygen

Warmth: 10/10

Flex: 8/10

Budget: Mid to High End

Een extreem warme en flexibele 6/4mm wetsuit met de zwevende YKK Freezip aan de voorkant, waardoor het aantrekken een fluitje van een cent is. Een Thermal Rebound (TR) laag die is afgeleid van NASA-technologie en die je tegenwoordig wereldwijd in reddingsdekens tegen onderkoeling terugvindt, kaatst je lichaamswarmte terug. Die extra thermische barrière zit tussen het neopreen en de fleecevoering aan de binnenkant en maakt tijdens koude sessies het verschil met een flinke warmteboost. Het Neolight 550+ neopreen dat in het hele pak is verwerkt vindt de perfecte balans tussen een rekbaar, supersoft gevoel en een buitenlaag die de slijtage in onze sporten prima aankan. Een gemêleerde tweekleurige buitenlaag zorgt voor een ingetogen maar stijlvolle afwerking die je zelden op een wetsuit ziet. De Zodiac2 voering gebruikt sneldrogende thermofleece om vocht van je huid weg te voeren en je een droog gevoel te geven tijdens rustigere momenten – zo koel je niet af. De FTM-naden zijn drievoudig gelijmd en blindgestikt, met een buitennaad die is afgedicht met zwart carbon neopreen zodat de naden waterdicht blijven en het pak zijn rek houdt. Het kalksteenneopreen dat in dit pak wordt gebruikt draagt prettiger en is beter voor het milieu dan neopreen op aardoliebasis. Wil je de hele winter door echt warm en comfortabel van je sport genieten, dan is dit het pak waar je vrolijk van blijft.

Prolimit Womens Oxygen TR 6/4mm Free Zip Wetsuit

Flare

Warmth: 8/10

Flex: 8/10

Budget: Mid-Range

Een supergave 5/3 wetsuit met een zwevende YKK Freezip aan de voorkant, waardoor het aantrekken een fluitje van een cent is. De drievoudig gelijmde en blindgestikte naden zijn uitstekend waterdicht en vrijwel onverwoestbaar. De Zodiac2 voering, die van de knieën tot de borst loopt, gebruikt sneldrogende thermofleece om vocht van je huid weg te voeren en je een droog gevoel te geven tijdens rustigere momenten – zo koel je niet af. Het Airflex 500+ down airflex neopreen geeft een supersoft gevoel met veel rek. De down airflex buitenlaag is waterafstotend en droogt snel, met de zachtheid van dons, wat zorgt voor een unieke look en feel. Het kalksteenneopreen dat in dit pak wordt gebruikt draagt prettiger en is beter voor het milieu dan neopreen op aardoliebasis. Klittenbandsluitingen bij de benen en drainagegaatjes maken een pak af dat ver boven zijn gewichtsklasse presteert, met de specificaties van een veel duurder pak.

Prolimit Womens Flare 5/3mm Free Zip Wetsuit

Fire

Warmth: 8/10

Flex: 7/10

Budget: Entry to Mid-Range

Een extreem veelzijdige winterwetsuit die boordevol features zit, maar voor een zeer scherpe prijs. Een verticale YKK rugrits maakt het instappen makkelijk. In de belangrijkste flexzones zoals de armen wordt volledig rekbaar Airflex 500+ neopreen gebruikt voor veel bewegingsvrijheid. Windblock-panelen op borst en rug helpen afkoeling tegen te gaan. Aan de binnenkant voert een Zodiac fleecevoering op borst en rug vocht van je huid weg en geeft je een droog gevoel tijdens rustigere momenten – zo koel je niet af. De drievoudig gelijmde en blindgestikte naden zijn vrijwel onverwoestbaar en zorgen samen met de waterblock-kraag voor een goede waterdichtheid. Het kalksteenneopreen dat in dit pak wordt gebruikt draagt prettiger en is beter voor het milieu dan neopreen op aardoliebasis. Klittenbandsluitingen bij de benen en drainagegaatjes maken een pak af met alle belangrijke features waar je bij een winterwetsuit op moet letten.

Prolimit Womens Fire 5/3mm Back Zip Wetsuit

 

Ontdek hier alle Prolimit producten.

Gepubliceerd op 12 oktober 2020 in Wetsuit-gidsen