2026 Northcore

Northcore "hook Up" Magnetische Wetsuit Hanger

We controleren dagelijks onze prijzen om ervoor te zorgen dat ze de meest concurrerende op de markt zijn. Meer info
21,99 €bespaar 10%
  • share Delen

Productinformatie

Year: 2026Model: NOCO82Kleur: Black

De Northcore™ "Hook Up" hanger is een veelzijdige magneet met siliconenrubbercoating die is ontworpen om wetsuits, sportkleding en kleding op te hangen aan vlakke metalen oppervlakken. De "Hook Up" hanger is geweldig voor onderweg en op de camping omdat items kunnen worden opgehangen aan de achterklep en deuren van auto's zonder dat u bang hoeft te zijn dat er krassen op de lak komen of dat ze eraf vallen. De magneet met een diameter van 65 mm heeft een trekkracht van 20 kg*, wat stevig genoeg is om met gemak een drijfnat 6 mm winter wetsuit te ondersteunen.

Plak hem op en hang je uitrusting op!

DE DETAILS:

  • 65 mm diameter
  • Met siliconenrubber bekleed
  • M4 roestvrijstalen antiroesthaak
  • Hook Up is het meest effectief met maximale trekkracht wanneer deze tegen een volledig vlak metalen oppervlak wordt geplaatst

20 kg trekgewicht Afhankelijk van het type oppervlak waaraan de haak is bevestigd en waardoor de magneet volledig contact maakt met een volledig vlak oppervlak

Ontvang je gear wanneer je het nodig hebt. We bieden verschillende snelle en betrouwbare leveringsopties om je zo snel mogelijk weer op het water te krijgen.

Standaard verzending: 6.95 €
Geleverd binnen 1-3 werkdagen.

Verzendsnelheid
We weten dat je te trappelen staat om te beginnen. Daarom streven we naar verzending op dezelfde dag voor alle bestellingen die geplaatst zijn vóór 12:00 uur CET (maandag - vrijdag).


Internationale Levering
Watersports Outlet is een wereldleider op het gebied van watersport. Wij verzenden naar een breed scala aan internationale bestemmingen met concurrerende tarieven en betrouwbare levertijden. Raadpleeg onze volledige lijst met verzendbestemmingen voor in aanmerking komende landen en geschatte termijnen. Internationale levertijden kunnen variëren afhankelijk van de douane-afhandeling. Klanten zijn verantwoordelijk voor eventuele douanerechten of invoerbelastingen, tenzij anders vermeld.


Belangrijke Informatie

  • Alle bestellingen worden verzonden vanuit ons EU-magazijn. In sommige gevallen moet de voorraad vanuit ons magazijn in het VK naar ons EU-magazijn worden overgebracht voordat deze verder wordt gedistribueerd. Indien dit nodig is, kan de levering iets langer duren. Dit wordt aangegeven in uw winkelwagen tijdens het afrekenen.
  • Leveringsproblemen: Mocht u problemen ondervinden met uw levering, neem dan binnen 2 weken na de verzenddatum contact met ons op, zodat we dit snel kunnen oplossen. Onze bezorgpartners vereisen dat we onderzoeken naar verlies of schade binnen specifieke termijnen starten. Een tijdige melding stelt ons in staat om namens u actie te ondernemen. Uw wettelijke rechten blijven onverminderd van kracht.
  • Vertragingen: Hoewel we ernaar streven om de geschatte levertijden te halen, kunnen er af en toe vertragingen optreden als gevolg van omstandigheden buiten onze controle, waaronder slecht weer, transportstoringen, stakingen of douaneprocedures. We zullen redelijke inspanningen leveren om de overlast tot een minimum te beperken en klanten waar mogelijk op de hoogte te houden.
  • Douane & invoerrechten: Leveringen binnen de EU zijn niet onderworpen aan aanvullende douanerechten of invoerbelastingen.
  • Onjuist adres & niet-opgehaalde pakketten: Zorg ervoor dat uw afleveradres correct wordt ingevoerd bij het afrekenen. Als een bestelling naar ons wordt geretourneerd vanwege:
    • Een onjuist of onvolledig afleveradres verstrekt door de klant
    • Het niet ophalen van het pakket bij een aangewezen pakketpunt of afleverpunt binnen de gestelde termijn
    behouden wij ons het recht voor om de oorspronkelijke verzendkosten en eventuele gemaakte retour- of administratiekosten in mindering te brengen op het terugbetalingsbedrag. Oorspronkelijke verzendkosten worden in dergelijke omstandigheden niet gerestitueerd.
  • Mislukte bezorgpogingen: Als bezorgpogingen mislukken, kan de koerier een nieuwe bezorging proberen of het pakket bij een lokaal afhaalpunt bewaren. Het is de verantwoordelijkheid van de klant om de instructies van de koerier op te volgen om een succesvolle bezorging te garanderen. Het niet reageren op bezorgmeldingen kan ertoe leiden dat het pakket naar ons wordt geretourneerd.

Artikelen kunnen binnen 60 dagenn na aankoop geretourneerd worden, in een schone, onbeschadigde, ongebruikte en verkoopbare staat (inclusief originele verpakking). Elk product dat op watersportsoutlet.nl verkocht is, wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 12 maanden, tenzij anders vermeld. Bezoek onze retourspagina voor meer informatie, of om een retourzending te starten.






close
Loading