• -35%
2026 HUUB Heren Vengeance 3/ 5mm Back Zip Zwemwetsuit TCE35 - Black / Orange

HUUB Heren Vengeance 3/ 5mm Back Zip Zwemwetsuit

We controleren dagelijks onze prijzen om ervoor te zorgen dat ze de meest concurrerende op de markt zijn. Meer info
824,99 €536,99 €bespaar 288,00 €
Andere maten zijn op voorraad
Bezorging
  • Standaard (1-3 werkdagen)
    • 6,95 €

Bestel voor 16:00 CET en wij streven ernaar om dezelfde dag te verzenden.
Getrackt - wij sturen u de link per e-mail zodra deze verzonden is.

Verzending naar het buitenland?

Lees ons bezorgbeleid voor volledige details
Retourneren
  • 30 dagen vanaf de datum van aankoop om van gedachte te veranderen
  • Volledig getrackt voor 11,50 €, in mindering gebracht op uw terugbetaling
  • Of kies uw eigen koerier

Moet u een artikel terugsturen? Start hier

Lees ons retourbeleid voor volledige details
Onze prijsgarantie
  • Goedkoper bij een andere online retailer in Nederland?
  • Vertel ons voor je bestelt en voeg een link toe
Lees onze prijsmatchvoorwaarden voor volledige details
Veilig betalen
  • Betaal met Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Amazon Pay, Apple Pay, Google Pay, bank transfer, Carte bancaire and JCB
  • Uw kaartgegevens zijn versleuteld en nooit opgeslagen door ons
  • 3,1 miljoen bestellingen verzonden sinds 2004
Lees onze betalingsspecifieke beveiligingsantwoorden voor volledige details

Productinformatie

Natuurlijk werken we samen met ’s werelds beste atleten, maar het is vooral onze kennis die ongeëvenaard is in de wereld van triatlonwetsuits. We weten hoe we moeten meten, testen en evalueren om de allerbeste wetsuit ter wereld te maken.

Als we vandaag de dag rondkijken op de markt voor triatlonwetsuits, zien we ongelooflijke overdrijvingen. We zien theoretische voordelen die slechts theorie zijn. We zien commentaar dat volkomen onwaar, ongetest en onbewezen is en slechts een manier is om buitensporige prijzen te rechtvaardigen en de consument te misbruiken. We zien prijzen voor wetsuits van meer dan € 1000!

Ons Vengeance-wetsuit brengt ons verleden samen en richt zich op onze toekomst. We hebben geleerd van eerdere wetsuits die de veelbesproken heilige graal van flexibiliteit en drijfvermogen boden, maar nu met de toegevoegde controle over de lichaamshouding. En we kunnen dit alles nog steeds leveren voor minder dan € 1000!

Kenmerken:

  • Ultra-elastisch Japans neopreen: Het neopreen is bevestigd aan het ultieme vierweg-stretch voeringmateriaal en vervolgens strategisch in het wetsuit geplaatst om dankzij de combinatie van materialen compromisloze rek te bieden. Yamamoto types 39 en 40 zijn overvloedig aanwezig in dit wetsuit. Dit zijn de enige twee niveaus van Yamamoto die ertoe doen en het verschil maken.
  • +43 Foam™: HUUB's exclusieve +43 Foam™ drijfschuim biedt 43% meer drijfvermogen dan traditioneel neopreen. Een ongekend drijfvermogen, aangezien we de afmetingen van de +43 Foam™-panelen hebben vergroot en de locatie hebben bepaald die je helpt rechter te zwemmen, waardoor je meer controle en stabiliteit in het water hebt.
  • Arms Neutral™: Exclusieve technologie (waarvoor patent is aangevraagd) die een totaal ongeëvenaarde en onovertroffen Rotational Freedom™ biedt. Door de spanning op de armen en schouders tijdens de rotatiefase van de zwemslag te verminderen, zijn we in staat om beperkingen en pieken in beperkingen te minimaliseren door de armen in een vaste neutrale positie op 90 graden ten opzichte van het lichaam te plaatsen.
Year: 2026Model: TCE35Kleur: Black/Orange



close
Loading