• -50%
2025 Billabong Heren Foil 5/4mm Borst Ritssluiting Wetsuit ABYW100270 - Black

Billabong Heren Foil 5/4mm Borst Ritssluiting Wetsuit

We controleren dagelijks onze prijzen om ervoor te zorgen dat ze de meest concurrerende op de markt zijn. Meer info
259,95 €129,99 €bespaar 129,96 €
  • Mens Size:Matentabel
  • XS
  • S
  • MS
  • M
  • MT
  • LS
  • L
  • LT
  • XL
  • XXL
Andere maten zijn op voorraad
Bezorging
  • Standaard (1-3 werkdagen)
    • 6,95 €

Bestel voor 16:00 CET en wij streven ernaar om dezelfde dag te verzenden.
Getrackt - wij sturen u de link per e-mail zodra deze verzonden is.

Verzending naar het buitenland?

Lees ons bezorgbeleid voor volledige details
Retourneren
  • 30 dagen vanaf de datum van aankoop om van gedachte te veranderen
  • Volledig getrackt voor 11,50 €, in mindering gebracht op uw terugbetaling
  • Of kies uw eigen koerier

Moet u een artikel terugsturen? Start hier

Lees ons retourbeleid voor volledige details
Onze prijsgarantie
  • Goedkoper bij een andere online retailer in Nederland?
  • Vertel ons voor je bestelt en voeg een link toe
Lees onze prijsmatchvoorwaarden voor volledige details
Veilig betalen
  • Betaal met Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Amazon Pay, Apple Pay, Google Pay, bank transfer, Carte bancaire and JCB
  • Uw kaartgegevens zijn versleuteld en nooit opgeslagen door ons
  • 3,1 miljoen bestellingen verzonden sinds 2004
Lees onze betalingsspecifieke beveiligingsantwoorden voor volledige details

Productinformatie

Bekijk hier onze Billabong Foil Wetsuit assortimentsgids

De Foil zit boordevol eersteklas functies zoals een Graphene voeringpaneel voor superieure warmte en duurzaamheid, en geeft voorrang aan duurzaamheid met gerecyclede stof en neopreen voor echte Billabong-kwaliteit voor alle surfers. Met Recycler Stretch Exterior en Lite Foam voor flexibiliteit en warmtebehoud combineert de Foil-serie betaalbaarheid, prestaties en duurzaamheid voor een ongeëvenaarde surfervaring.

DE DETAILS

  • Type product:Foil
  • Type stof:Recycler Premium Stretch jersey
  • Type neopreen schuim: Lite schuim, gedeeltelijk gerecycled
  • Type binnenstof: Grafeen gecombineerd met Silicium Stretch jersey
  • Lichaamstype: Volledig pak met lange mouwen
  • Dikte: 5/4mm
  • Ingangssysteem: Borst Ritssluiting
  • Detail naden buitenkant: GBS
  • Detail binnennaden: Versterkt melco spot tape op hoge belastingspunten

Kenmerken

  • Recycler Stretch Exterior, het wetsuit heeft een zachte en flexibele buitenkant gemaakt van 100% gerecyclede vezels, met duurzaamheid als prioriteit.
  • Lite Foam - ontworpen om superieure thermische retentie te leveren, het lichtgewicht ontwerp van het wetsuit biedt uitzonderlijke flexibiliteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid.
  • Nobelprijswinnend grafeen is naadloos in de vezels verwerkt, wat de warmte en algehele prestaties verbetert.
  • Kritieke naden zijn verstevigd met machinaal aangebrachte Superflex neo tape, terwijl Melco spot tape op alle verbindingspunten ervoor zorgt dat de warmte behouden blijft en voorkomt dat er water binnendringt.
  • Siliconen Stretch Jersey - De hoge pluche pool verbetert niet alleen het warmtebehoud, maar zorgt ook voor een zijdezachte afwerking voor moeiteloze draagbaarheid.
  • Gelijmde en blindgestikte GBS Sealed Seams beloven duurzaamheid en waterbestendigheid.
  • De supratex pads combineren duurzaamheid met flexibiliteit en bieden zowel bescherming als comfort tijdens het gebruik.
Model: ABYW100270Kleur: Black



close
Loading