2026 Nookie Turbo Whitewater Jacket LAVA RED / CHARCOAL GREY JA10

Nookie Turbo Whitewater Jacket

We controleren dagelijks onze prijzen om ervoor te zorgen dat ze de meest concurrerende op de markt zijn. Meer info
335,99 €bespaar 10%
Matentabel
  • share Delen

Productinformatie

Year: 2026Model: JA10Kleur: Lava Red / Charcoal Grey

Volledig droge hals en manchetten van dubbel latex en neopreen. EvoTX 4ply waterdicht en ademend jack.

De Nookie Turbo Jacket volgt dezelfde hoge specificaties als de Nookie Charger Drysuit. Het maakt gebruik van de sterke Nookie EvoTX4 (4ply) stoffen in twee gewichten. Het zwaardere gewicht (500D Nylon) is net zo sterk als Cordura en wordt gebruikt in alle gebieden met hoge slijtage; ellebogen, knieën en manchetten. Beide gewichten stof zijn duurzaam, waterdicht en ademend, maar toch flexibel en comfortabel om te dragen met een duurzame waterafstotende coating.

De dynamische ergonomische snit is speciaal ontworpen voor kajakken. De naadloze peddelzones zorgen voor onbeperkte bewegingsvrijheid met de extra bonus van duurzaamheid in de gebieden met veel slijtage.

De dubbellaagse latex en neopreen hals en manchetten zorgen voor een droge afsluiting met de dubbele taille tunnel. Dit biedt een betere droge afsluiting in een kajak met een spraydeck. De buitenste taille is diep sharkskin gevoerd neopreen voor grip met low snag velcro verstellers en shockcord en lock voor een extra veilige pasvorm.

Het Nookie Turbo Jacket is een fantastische keuze in combinatie met de Nookie Pro Bib Trousers - Double Waist. Samen kunnen ze een bijna droog pak creëren met de meer nuttige veelzijdigheid van een jas en een broek.

  • Waterdicht en ademend 4ply jack
  • 4ply stof 160D Nylon - 20.000 W/P / 5.000 MVP - soepel en zacht om aan te raken
  • Versterkte 4ply stof 500D Nylon- 20.000 W/P / 3.000 MVP - op de zwaar belaste plaatsen; ellebogen, knieën en manchetten
  • Hydrofoob en hydrofiel gecoat met duurzame waterafstotende laag (DWR)
  • Anatomische dynamische snit, ideaal voor rotaties van het bovenlichaam bij het kajakken
  • Naadloze onderarmen voor comfort en duurzaamheid
  • Binnenste latex nek en pols manchetten
  • Neopreen nek en pols manchetten voor bescherming en extra afdichting
  • Dubbele taille tunnel
  • Easy-On stoffen binnentaille
  • Verstelbare buitenste taille buis met power-up klittenband en shockcord lock
  • Waterdichte taping van duikkwaliteit op alle naden
  • Retro-reflecterende details

Gemaakt in Cornwall, Groot-Brittannië

Ontvang je gear wanneer je het nodig hebt. We bieden verschillende snelle en betrouwbare leveringsopties om je zo snel mogelijk weer op het water te krijgen.

Standaard verzending: 6.95 €
Geleverd binnen 1-3 werkdagen.

Verzendsnelheid
We weten dat je te trappelen staat om te beginnen. Daarom streven we naar verzending op dezelfde dag voor alle bestellingen die geplaatst zijn vóór 12:00 uur CET (maandag - vrijdag).


Internationale Levering
Watersports Outlet is een wereldleider op het gebied van watersport. Wij verzenden naar een breed scala aan internationale bestemmingen met concurrerende tarieven en betrouwbare levertijden. Raadpleeg onze volledige lijst met verzendbestemmingen voor in aanmerking komende landen en geschatte termijnen. Internationale levertijden kunnen variëren afhankelijk van de douane-afhandeling. Klanten zijn verantwoordelijk voor eventuele douanerechten of invoerbelastingen, tenzij anders vermeld.


Belangrijke Informatie

  • Alle bestellingen worden verzonden vanuit ons EU-magazijn. In sommige gevallen moet de voorraad vanuit ons magazijn in het VK naar ons EU-magazijn worden overgebracht voordat deze verder wordt gedistribueerd. Indien dit nodig is, kan de levering iets langer duren. Dit wordt aangegeven in uw winkelwagen tijdens het afrekenen.
  • Leveringsproblemen: Mocht u problemen ondervinden met uw levering, neem dan binnen 2 weken na de verzenddatum contact met ons op, zodat we dit snel kunnen oplossen. Onze bezorgpartners vereisen dat we onderzoeken naar verlies of schade binnen specifieke termijnen starten. Een tijdige melding stelt ons in staat om namens u actie te ondernemen. Uw wettelijke rechten blijven onverminderd van kracht.
  • Vertragingen: Hoewel we ernaar streven om de geschatte levertijden te halen, kunnen er af en toe vertragingen optreden als gevolg van omstandigheden buiten onze controle, waaronder slecht weer, transportstoringen, stakingen of douaneprocedures. We zullen redelijke inspanningen leveren om de overlast tot een minimum te beperken en klanten waar mogelijk op de hoogte te houden.
  • Douane & invoerrechten: Leveringen binnen de EU zijn niet onderworpen aan aanvullende douanerechten of invoerbelastingen.
  • Onjuist adres & niet-opgehaalde pakketten: Zorg ervoor dat uw afleveradres correct wordt ingevoerd bij het afrekenen. Als een bestelling naar ons wordt geretourneerd vanwege:
    • Een onjuist of onvolledig afleveradres verstrekt door de klant
    • Het niet ophalen van het pakket bij een aangewezen pakketpunt of afleverpunt binnen de gestelde termijn
    behouden wij ons het recht voor om de oorspronkelijke verzendkosten en eventuele gemaakte retour- of administratiekosten in mindering te brengen op het terugbetalingsbedrag. Oorspronkelijke verzendkosten worden in dergelijke omstandigheden niet gerestitueerd.
  • Mislukte bezorgpogingen: Als bezorgpogingen mislukken, kan de koerier een nieuwe bezorging proberen of het pakket bij een lokaal afhaalpunt bewaren. Het is de verantwoordelijkheid van de klant om de instructies van de koerier op te volgen om een succesvolle bezorging te garanderen. Het niet reageren op bezorgmeldingen kan ertoe leiden dat het pakket naar ons wordt geretourneerd.

Artikelen kunnen binnen 60 dagenn na aankoop geretourneerd worden, in een schone, onbeschadigde, ongebruikte en verkoopbare staat (inclusief originele verpakking). Elk product dat op watersportsoutlet.nl verkocht is, wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 12 maanden, tenzij anders vermeld. Bezoek onze retourspagina voor meer informatie, of om een retourzending te starten.





Recent Bekeken Producten


close
Loading